Ples hraběte Draculy

+420 733 700 672
person
mail

Fotografie z již uskutečněných akcí

slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow
Bez souhlasu VV PROMOTION® s.r.o. není dovoleno fotografie využívat pro účely nesouvisející s propagací agentury.
Fotografie se mění po přejetí myší nebo kliknutí dovnitř.

Podrobnosti k programu

Animace
Animace jsou k dispozici všem zúčastněným. Může se jednat o statická stanoviště (např. ukázky a zkoušení zbraní) nebo herce, kteří se pohybují mezi návštěvníky a aktivně je zapojují do děje. Mezi animace, které nabízíme, patří např. sekání hlavy upírovi, hod křížem česneková ruleta, svěcená voda, trenažer boje s upírem či Draculovo tajemství. Speciálním typem je pak cousine animace, kde si můžete pochutnat na antiupírských (česnekových) dobrotách. Nabízíme také fotokoutek, kde se můžete vyfotit se stylovými dekoracemi a kostýmovanými herci. Vytisknutou fotku obdržíte během několika minut. Pokud budete mít nápad na jakoukoliv jinou animaci, rádi ji pro Vás zařídíme.
Herci a figuranti
Během celé akce se mezi návštěvníky pohybují kostýmovaní a tematicky ladění figuranti, jejichž úkolem je vtahovat návštěvníky do děje, aktivně je vybízet ke hrám a zábavě, komunikovat s nimi či se stát živou "dekorací" a pózovat fotografovi. Pro koketování a žertování s hosty zde jsou vilné tanečnice a šarmantní pánové.
Moderátor
Úkolem moderátora je stylově uvádět jednotlivé vstupy. Je proto stylizován do role hraběte Draculy a svým vystupováním dokonale podporuje charakter akce.
Fotodokumentace
Náš fotograf zdokumentuje celou akci. Společnosti dodáme fotografie v elektronické podobě. Lze dodat včetně fotografií z fotokoutku.

Naši klienti

ŠKODA AUTO
eD' system Czech
Kvados
Sécheron
Hlavní město Praha
Město Vídeň
Město Brno
Město Zlín