Family day, den pro děti a rodinu

+420 733 700 672
person
mail

Fotografie z již uskutečněných akcí

slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow
slideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshowslideshow
Bez souhlasu VV PROMOTION® s.r.o. není dovoleno fotografie využívat pro účely nesouvisející s propagací agentury.
Fotografie se mění po přejetí myší nebo kliknutí dovnitř.

Podrobnosti k programu

Program pro děti
Program pro děti sestává z tematické části složené z jednotlivých stanovišť. Současně s tímto probíhá statický netematický program - dětmi oblíbené atrakce jako skákací hrady, facepainting či tvořivá dílnička. Program může též probíhat na podiu. Kapely hrající pro děti, loutkové divadlo, tanečky a podobně.
Animace
Animace jsou tematické živé „doplňky“ doprovázející programové části akce. Jsou to aktivity probíhající během celého dne paralelně s programem, přičemž jsou ale na něm nezávislé. Strážní, žebráci, potulní hudebníci a další.
Program pro dospělé
Dospělým je určen program na téma, které odpovídá věku. Tento program probíhá ve večerních hodinách a jeho součástí jsou hry, soutěže a koncert.
Fotodokumentace
Náš fotograf zdokumentuje celou akci. Společnosti dodáme fotografie v elektronické podobě. Lze dodat včetně fotografií z fotokoutku.

Naši klienti

ŠKODA AUTO
eD' system Czech
Kvados
Sécheron
Hlavní město Praha
Město Vídeň
Město Brno
Město Zlín